Glasvezel

Glasvezel

Fibre kabels, oftewel glasvezel kabels, geschikt voor de aansluiting op uw Fibre Switch (glasvezel switch). Voor de beste kwaliteit en puur kijkplezier! 

Heeft u de door u gewenste glasvezel kabel niet kunnen vinden? Laat ons weten om welke type glasvezel kabel het gaat en wij gaan ons best voor u doen.

Weergegeven:
Sorteren op:

Invacom F700239 500m FC/PC Un-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700239 500m FC/PC Un-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 500 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer ..

€ 425,00 Excl. BTW: € 351,24

Invacom F700240 200m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700240 200m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 200 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer ..

€ 199,00 Excl. BTW: € 164,46

Invacom F700241 100m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700241 100m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 100 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G..

€ 99,95 Excl. BTW: € 82,60

Invacom F700242 75m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700242 75m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 75 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 74,50 Excl. BTW: € 61,57

Invacom F700243 50m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700243 50m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 50 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 59,00 Excl. BTW: € 48,76

Invacom F700244 40m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700244 40m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 40 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 39,85 Excl. BTW: € 32,93

Invacom F700245 30m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700245 30m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 30 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 32,50 Excl. BTW: € 26,86

Invacom F700246 20m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700246 20m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 20 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 29,95 Excl. BTW: € 24,75

Invacom F700247 15m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700247 15m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 15 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 19,75 Excl. BTW: € 16,32

Invacom F700248 10m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700248 10m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 10 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 16,95 Excl. BTW: € 14,01

Invacom F700249 3m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700249 3m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 3 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G657A..

€ 10,95 Excl. BTW: € 9,05

Invacom F700250 1m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700250 1m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 1 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G657A..

€ 8,95 Excl. BTW: € 7,40

Invacom F700257 5m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700257 5m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 5 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G657A..

€ 13,50 Excl. BTW: € 11,16

Invacom F700258 100m FC/PC Un-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700258 100m FC/PC Un-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 100 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G6..

€ 99,00 Excl. BTW: € 81,82

Invacom F700259 200m FC/PC Un-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700259 200m FC/PC Un-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 200 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G6..

€ 169,00 Excl. BTW: € 139,67

Invacom F700298 500m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700298 500m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 500 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G..

€ 425,00 Excl. BTW: € 351,24

Invacom F700330 150m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700330 150m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 150 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G..

€ 149,00 Excl. BTW: € 123,14

Invacom F700380 25m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700380 25m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 25 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 29,50 Excl. BTW: € 24,38

Invacom F700381 35m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700381 35m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 35 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 37,50 Excl. BTW: € 30,99

Invacom F700382 45m FC/PC Pre-Terminated Fibre

Eigenschappen Invacom F700382 45m FC/PC Pre-Terminated Fibre 3mm staal gepantserde single mode glasvezel kabel Lengte: 45 meter UV gestabiliseerd grijs PVC Outer G65..

€ 46,85 Excl. BTW: € 38,72

Invacom F700404 25m GI - 5.5 Twin Core Fibre Cable

Eigenschappen Invacom F700404 25m GI - 5.5 Pre-Terminated Internal/External Twin Core glasvezel kabel Non Metallic Single Loose Tube Bestand tegen knaagdieren Drop babels ..

€ 114,75 Excl. BTW: € 94,83

Invacom F700405 50m GI - 5.5 Twin Core Fibre Cable

Eigenschappen Invacom F700405 50m GI - 5.5 Pre-Terminated Internal/External Twin Core glasvezel kabel Non Metallic Single Loose Tube Bestand tegen knaagdieren Drop babels ..

€ 159,00 Excl. BTW: € 131,41

Invacom F700406 75m GI - 5.5 Twin Core Fibre Cable

Eigenschappen Invacom F700406 75m GI - 5.5 Pre-Terminated Internal/External Twin Core glasvezel kabel Non Metallic Single Loose Tube Bestand tegen knaagdieren Drop babels ..

€ 225,00 Excl. BTW: € 185,95

Invacom F700407 100m GI - 5.5 Twin Core Fibre Cable

Eigenschappen Invacom F700407 100m GI - 5.5 Pre-Terminated Internal/External Twin Core glasvezel kabel Non Metallic Single Loose Tube Bestand tegen knaagdieren Drop babels..

€ 249,00 Excl. BTW: € 205,79

Invacom F700408 200m GI - 5.5 Twin Core Fibre Cable

Eigenschappen Invacom F700408 200m GI - 5.5 Pre-Terminated Internal/External Twin Core glasvezel kabel Non Metallic Single Loose Tube Bestand tegen knaagdieren Drop babels..

€ 445,00 Excl. BTW: € 367,77

Invacom F700409 300m GI - 5.5 Twin Core Fibre Cable

Eigenschappen Invacom F700409 300m GI - 5.5 Pre-Terminated Internal/External Twin Core glasvezel kabel Non Metallic Single Loose Tube Bestand tegen knaagdieren Drop babels..

€ 599,00 Excl. BTW: € 495,04

Invacom F700410 400m GI - 5.5 Twin Core Fibre Cable

Eigenschappen Invacom F700410 400m GI - 5.5 Pre-Terminated Internal/External Twin Core glasvezel kabel Non Metallic Single Loose Tube Bestand tegen knaagdieren Drop babels..

€ 749,00 Excl. BTW: € 619,01

Invacom F700411 500m GI - 5.5 Twin Core Fibre Cable

Eigenschappen Invacom F700411 500m GI - 5.5 Pre-Terminated Internal/External Twin Core glasvezel kabel Non Metallic Single Loose Tube Bestand tegen knaagdieren Drop babels..

€ 899,00 Excl. BTW: € 742,98